Silikon Conta İmalatı

Silikon Conta İmalatı

Silikon Conta İmalatı

Silikon kullanıcılar için iyi bir dolgu ve sızdırmaz malzeme olarak bilinmektedir. Isıya dayanıklı olabilmesi açısından avantajlıdır. Sıktıktan sonra nem ile sertleşerek her türlü sızdırmayı önler. Silikonun iyi olduğunun anlaşılması çok kolaydır. İyi bir silikon yapışma konusunda mükemmeldir. Silikon ürünleri her yerde çokça kullanılmaktadır. Silikon conta da kullanım alanı olarak fazladır. Silikon contalar sızıntı önleme konusunda araba ve motorlarda tercih edilen ürünler arasında yer alır. Silikon conta imalatı konusunda bir numarayız.

Silikon contaların özellikleri nelerdir? 0’ın altında 60 derece ve 200 derece arasında elastikliğini korumaktadır. Dinamik uygulamalarda tavsiye edilmemektedir. Yağa karşı dirençlidir. Çekme dayanımı 105’dir. Özgül ağırlığı 1.25’dir. Yırtılma direnci, aşınma direnci kötüdür. Ozona dayanıklılığı, seyreltik asitlere dayanıklılığı ise çok iyidir. Derişik asitlere ve hayvansal ve bitkisel yağlara dayanımı iyidir. Alkole dayanıklılığı ise orta derecededir. Silikon conta imalatı konusunda hassas ekibimiz ile en ince ayrıntısına kadar dayanıklı olmasını önemsemekteyiz.

Silikon contaların ayna yapıştırmada rahatlıkla kullanıldığı bilinmektedir. Sağlamlığı konusunda hiçbir şüpheniz olmamalı aynı zamanda aynaya zarar vermemektedir. Kullanılacak yerin kuru ve temiz olmasına özen gösterilmelidir. Silikon uygulanan yere de su değmemesi konusunda dikkat edilmelidir. Silikon conta imalatı ve silikon conta satışlarında bizi tercih etmeniz konusunda pişman olmayacaksınız. Uzman kadro ile titiz çalışarak ürünlerimiz sağlamlığı ve kullanışlı olması birinci tercihimizdir.

Tıkla Ara