Silikon Kapı Profili

Silikon Kapı Profili

Silikon kapı profili imalatı ve satışı konusunda hızlı, pratik çözümler sunan firmamız, güvenli ürünleri ile hizmetinizdedir. Son yıllarda hemen her alanda kullanılan silikonun, kolay ve dayanıklı tarzı ile ürettiğimiz kapı profilleri size çok sayıda avantaj sağlamaktadır.

 Silikon Kapı Profili Özellikleri

Silikon maddesinin bir özelliği olan ısı ve ses yalıtımı, kapı profillerinde önemli bir avantaja dönüşmektedir. Bu malzemenin kullanıldığı kapılarda, ısı ve ses yalıtımı kolaylıkla elde edilebilmektedir. Son derece hafif bir ürün olan silikon, kapı profilleri için bir avantajdır. Kapıya herhangi bir ağırlık yüklemez. Böylelikle kapının rahatlıkla açılıp kapanmasına yardımcı olur. Firmamız silikon kapı profili imalatı sırasında, en son teknolojinin sağladığı yöntemleri kullanmaktadır. Bu teknolojik yöntemler ile son derece dayanıklı ürünler elde edilir. Bu sayede ürünü, yıllarca bozulmadan kullanabilirsiniz. Isıdan, çarpma ve darbelerden hiçbir şekilde olumsuz etkilenmez. Silikon kapı profilleri, firmamız garantisi altında piyasa sürülmektedir. Silikonun başka bir özelliği de hijyene olanak sunmasıdır. Basit bir silme işleminden sonra, bu aparat kolayca temizlenebilir. Üzerinde bakteri tutmama özelliği ile hijyenik kullanım sunar.

 Kolay Montaj ve Uyumlu Ebatlar

 

Firmamız tarafından yapılan silikon kapı profili imalatı sırasında elde edilen ürünler, farklı ebatlarda ve çeşitli kapı modellerine uyum sağlayacak biçimde üretilmektedir. Bunlar arasında standart kapılara uyum sağlayan modeller olduğu kadar, özel kapılar için üretilmiş farklı ebatlardaki kapı profilleri de mevcut bulunmaktadır. Silikon kapı profilleri her kapıya kolaylıkla uyum sağlayabilen, montajı kolay ürünlerdir. İyi bir montaj ile dayanıklı kullanım sağlar. Asla yerinden oynamaz, çıkmaz. Bizzat üretimini ve satışını yaptığımız silikon kapı profilleri, farklı zevklere hitap edecek şekilde çeşitli renk seçenekleri ile piyasaya sunulmaktadır. Kendi zevkinize ve uygulanacak olan kapının özelliklerine göre seçme imkanınız bulunmaktadır.

Tıkla Ara