Silikon Levha

Silikon Levha

Öncelikli olarak ısının fazla olduğu durumlar dâhilinde silikon levha imalatı kesin çözümler arasında yer almaktadır. 250 dereceye kadar artan, sıcaklığa kadar olumlu sonuçlar elde edilmektedir. Ürünümüz ölçümleri ise 120 cm kalınlığında -5 mm arası dayanıklı ve kaliteli ürünlerimiz mevcut bulunmaktadır. Ayrıca müşterinin isteği üzerine daha kalınları da istenilirse, özel üretim olarak firmamız kolaylık sağlamaktadır.

 

Silikon Levha Özellikleri ve Çeşitleri

 

Silikonun günümüzdeki kullanım şekli oldukça yaygındır. En çok tercih edilen ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Kullanım şeklinden olacaktır ki, bugün birçok alanda yaygınlaşmaktadır. Silikonlar yüksek sıcaklıklarda kullanıma dayanıklılık sağladığı için müşterilerimiz adına uygun ürünler arasında yer almaktadır. Günümüzde silikon gittikçe yükselerek, başka ürünler ile birleşip farklı ürünler ortaya çıkarmaktadır. Örneklendirecek olursak eğer; silikon levha imalatı gelişen ürünlerimizden yalnızca bir tanesidir. Silikonlar sıcaklığa ve buhara karşıt oldukça dayanıklı ürünlerimizdir. Bu silikonların kullanılan yere göre farklı çeşitleri ve kullanım alanları mevcuttur. Silikon levha türlerini dilediğimiz pek çok alanda uzun süreli kullanabilmektesiniz.

 

Silikonun günümüz çağı ile birleşerek ve daha fazla büyüyerek, kullanıma uygun hale getirilmesi, aynı zamanda silikonun insan yaşamına olan görevini daha da güvenilir bir hale firmamız tarafından yerine getirilmektedir. Silikon levha imalatı, gıda firmalarında, tekstil sanayisinde ve tekstil makinelerinin kurulmasında, otomotiv sektöründe, ilaç sanayisinde, havalandırma gibi sayılabilecek yerlerimizde kullanılmaktadır.

Silikon levha yapılacak her alanda ilk önce firmamız kontroller yapmaktadır. Yalıtıma uygun halde olup olmadığına bu şekilde karar vermektedirler. Yalıtım yapılmasının haricinde silikon levha imalatı suya dayanıklı olması özelliği plastik malzemelerde de kullanılma kategorisin de bulunmaktadır. Ayrıca tüm bu olanların dışında geniş çaplı olanaklar firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Özellikle inşaat sektöründe ve birçok alanda amaçlı olarak da rahatlıkla kullanılabilme olanağına sahiptirler. Firmamız dâhilinde üretilen levhaların kullanımı oldukça kolaydır. Ve uzun ömürlüdürler. Kesinlikle üstlerinde bakteri bulundurmamaktadır.

 

Tıkla Ara