Silikon Nargile Hortumu

Silikon Nargile Hortumu

Bir nargile takımının en önemli parçalarından olan nargile hortumu, aslında sıradan bir parça değildir. Bu ürünün gereken standartlara sahip olması, kullanan kişilerin sağlığı açısından büyük önem arz etmektedir. Silikon nargile hortumu imalatı ve satışı yapan firmamız, standartlara uygun ve kaliteli ürünlerle sizlere hizmet sunmaktadır.

 

Nargile Hortumunda Silikon Kullanımı

 

Silikon son yıllarda her alanda kullanılmaya başlanan, pratik bir üründür. Silikonun hafif olmasının yanında son derece dayanıklı bir ürün olması da arı bir tercih sebebidir. Silikon nargile hortumu imalatı sırasında kullandığımız malzeme, çevre ve insan sağlığı ile dosttur. Bu ürün hafif olduğundan kolay taşınabilir. Ayrıca standart özellikleriyle, her tip nargileye kolaylıkla uyum sağlayabilir. Bütün bu nedenler ile en çok tercih edilen nargile takımı parçalarından biridir. Silikon nargile hortumu imalatı bizzat firmamız tarafından yapılmakta olup, çeşitli renk seçeneklerinde üretilmektedir. Zevkinize göre istediğiniz rengini tercih edebilirsiniz.

 

 Silikon Nargile Hortumunun Avantajları

 

Nargile hortumlarında hijyen önemlidir. Ve bu hijyen kolayca sağlanmalıdır. Silikon kullanılan nargile hortumları, bu konuda başarılı sonuçlar yaratmaktadır. Silikon kolay zarar gören bir malzeme olmadığından, bu hortum kolaylıkla yıkanabilir. Hatta silikon nargile hortumunu bulaşık makinesinde bile yıkayabilirsiniz. Yıkama sırasında bu ürünün suyla olan teması, silikonu asla bozmaz ve özelliğini yitirmesine neden olmaz. Yıkarken rahatlıkla sıcak su kullanılabilir. Yıkama işleminden sonra silikon nargile hortumu, tamamen hijyen kazanacaktır. Bu uygulama ile defalarca kullanılabilir.

 

Çevre dostu olan silikon nargile hortumu, insan sağlığı ve çevre ile uyumludur. Geri dönüştürülebilen bir ürün olduğundan, kullanımından sonra çevrede atık madde olarak kalıp, çevre kirliğine neden olmamaktadır. Silikon nargile hortumu imalatı ve satışı konusunda uzman olan firmamız, bu ürünün imalatından nakliyesine kadar her konuda sizlere güvence sunmaktadır.

 

Tıkla Ara